poniedziałek, 30 marzec 2020 12:19

Platforma G Suite pomocne linki

piątek, 20 marzec 2020 09:41

Mistrz czytania mapy - wyniki

27 lutego odbył się konkurs - „Jestem mistrzem czytania mapy”„Mistrzem czytania mapy” :w klasach 4 została Julia Koper z klasy 4bw klasach 5 został Krzysztof Michalak z klasy 5dw klasach 6 został Antoni Maciejewski z klasy 6cw klasach 7 został Piotr Bujnowicz z klasy 7dGratulujemy!
"Pomponiary" i cheerleaderzy SP51 wspierają zawodników WKS Grunwald. Dnia 29 lutego 2020 roku grupy aerobowo-taneczne SP51 kibicowały podczas meczu pierwszej ligi w piłce ręcznej WKS Grunwald-KPR Ostrowia. Donośny doping i wsparcie licznego grona rodziców i uczniów Naszej Szkoły towarzyszył zaciętej rywalizacji. Ostatnia minuta meczu zaważyła nad wynikiem. Ostatecznie drużyna WKS…
poniedziałek, 24 luty 2020 17:07

Ferie zimowe w SP51

Dzięki dofinansowaniu Rady Osiedla Chartowo i zaangażowaniu nauczycieli, w czasie ferii zimowych w naszej Szkole, zostały zorganizowane zajęcia artystyczno-filmowe oraz zajęcia sportowe. Łącznie w ciągu dwóch tygodni ferii, czynny udział w zajęciach brało udział prawie 80 uczniów (głównie z klas młodszych). Było dużo uśmiechu i dobrej zabawy. Starsi koledzy pomagali…
Z okazji Walentynek uczniowie klasy 2A uczestniczyli w warsztatach LizakoweLove.  W kolorowej scenerii półek pełnych słodkości, cukierków i  lizaków uczyli się o sposobie produkcji słodyczy. Poznali jakie składniki są potrzebne do ich wytworzenia, które barwniki są naturalne i z czego pochodzą, rozpoznawali także zapachy i smaki. Największym przeżyciem jednak dla…
poniedziałek, 24 luty 2020 16:41

Sukces ...

Ogromny sukces naszych uczennic  w konkursie języka angielskiego. Nasi uczniowie wzięli udział w XVIII Konkursie Czytelniczym z Języka Angielskiego "Harry Potter's Chamber of Secrets" objętym patronatem Wydziału Anglistyki UAM i organizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu. Aby móc stanąć w szranki z ponad setką uczestników, trzeba było się wykazać nie tylko doskonałą znajomością książek J.K. Rowling,…
wtorek, 18 luty 2020 19:08

Koncerty kolędowe

W dniach 21, 22 i 23 stycznia 2020 w naszej szkole odbyły się trzy popołudniowe koncerty kolędowe dla rodziców i innych członków rodzin naszych uczniów. Na dzwonkach chromatycznych z towarzyszeniem pianina zagrały wszystkie klasy czwarte, piąte, szóste i trzy klasy siódme. Ponadto można było usłyszeć i zobaczyć występy solowe Agaty…
Strona 1 z 10