Miło nam poinformować, że kolejny rok z rzędu nasza szkoła zajęła I miejsce w klasyfikacji Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W czwartek 13.06.2024 r. nasi przedstawiciele odebrali wyróżnienie dla najbardziej usportowionej szkoły wraz z certyfikatem na zakup sprzętu sportowego. Przez cały rok szkolny we współzawodnictwie szkolnym startowało ponad 70 szkół podstawowych.…
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJACA DO KLASY 1 OGÓLNEJW dniach 3-11.06.– składanie dokumentów o przyjęcie do szkoły www.nabor.pcss.pl/poznan/W czasie rekrutacji uzupełniającej pojawi się możliwość wypełnienia dokumentów przez stronę: www.nabor.pcss.pl/poznan/Instrukcja ich składania przez system dostępna w pliku poniżej:- jak wypełnić i wysłać zgłoszenie do szkoły obwodowej - instrukcja- druk zgłoszenia do szkoły obwodowej
wtorek, 14 maj 2024 07:53

SZKOLNY KONKURS NA MEM HISTORYCZNY

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki pierwszej edycji szkolnego konkursu na mem historyczny.  W ocenie nadesłanych prac wzięto pod uwagę: oryginalność, kreatywność i estetykę wykonania.  Laureatami zostali: Michalina Adamczak, Piotr Binkowski, Franciszek Klecha Wyróżnienia otrzymują: Filip Lorens oraz Lena Katulska Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i przesłanie pomysłowych i śmiesznych memów.…
środa, 24 kwiecień 2024 12:03

Memoriał im. Bronisława Szwarca

10 kwietnia 2024 r. przy jeziorze Malta na Polanie Harcerza odbyła się kolejna edycja Memoriału Bronisława Szwarca. 2000 dzieci wzięło udział w biegach przełajowych w zawodach w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Ogromne gratulację dla wszystkich uczestników. Świetnie zaprezentowały się reprezentacje naszej szkoły, które aż 4-krotnie wchodziły na podium odbierać medale!
środa, 24 kwiecień 2024 11:35

Dzień Ziemi

22 kwietnia w poniedziałek obchodziliśmy światowy Dzień Ziemi. Dzień Ziemi to coroczne wydarzenie obchodzone, by promować ochronę środowiska, poszerzać świadomość ekologiczną i inspirować do życia w zgodzie  z naturą. Hasłem tegorocznej edycji jest „Planeta VS. Plastik”. Plastik to jeden z największych problemów środowiskowych XXI wieku. W naszej szkole realizujemy projekt…
niedziela, 21 kwiecień 2024 18:31

Góra Grosza

Społeczność naszej szkoły przyłączyła się tradycyjnie do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej “Góra Grosza”. Zebrane środki trafiły na konto Towarzystwa Nasz Dom na rzecz dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie. Dziękujemy każdej klasie, wszystkim wychowawcom za wniesienie swojego wkładu do zbiórki szkolnej. Zebraliśmy łącznie prawie 53 kg monet…
niedziela, 21 kwiecień 2024 18:25

Turniej Scrabble w Belgijkę

  W ostatnie piątkowe popołudnie 10 drużyn Uczniów i Uczennic z klas 4-7 wzięło udział w II Szkolnym Turnieju Scrabble w Belgijkę. Wydarzenie odbyło się z okazji Światowego Dnia Scrabble, który obchodzony jest 13 kwietnia (w dniu urodzin pomysłodawcy gry Alferda Buttsa). Turniej składał się z 15 dwuminutowych rund podczas,…
piątek, 19 kwiecień 2024 09:37

Nabory do klas sportowych IV

- Nabór do klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 51 na rok szkolny 2024 / 2025- TESTY SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ DO KLAS IV SPORTOWYCH NA ROK SZKOLNY 2024/25- ZGODA RODZICA/PRAWNEGO OPIEKUNA NA UDZIAŁ W TEŚCIE SPRAWNOŚCIOWYM
czwartek, 11 kwiecień 2024 07:37

Akcja Żonkile #ŁączyNasPamięć

Nasza szkoła po raz trzeci włącza się w kolejną edycję akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń klasy 7C, Wiktor Kubiak uzyskał tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Geografii dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2023/2024.Wiktor wykazał się wiedzą i umiejętnościami daleko wykraczającymi poza podstawę programową.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!
Strona 1 z 25