Uczennice Naszej Szkoły - Alicja Brodziak klasa 8c, Zuzanna Winkel 7c i Maja Dreszczyk 7c w miniony weekend zdobyły vice Mistrzostwo Polski w koszykówce dziewcząt do lat 15.Ponadto Zuzanna Winkel zdobyła nagrodę indywidualną. Została wybrana do "PIERWSZEJ PIĄTKI" Turnieju Finałowego.W składzie całej SREBRNEJ drużyny są absolwentki Naszej Szkoły : Jałocha…
piątek, 18 czerwiec 2021 07:52

Wycieczki integracyjne

17 czerwca klasy: 7a, 7d, 7f wraz z wychowawczyniami paniami: Moniką Szymczak, Adrianą Garczyńską-Gubałą, Pauliną Sadowską oraz panią Sylwią Błażejewską-Kasprzyk udały się na wycieczkę integracyjną w ramach odbudowywania relacji społecznych po zdalnym nauczaniu. W programie były między innymi: paintball łuczniczy, tor survivalowy, gra plemion. Pogoda i dobre humory wszystkim dopisały.…
środa, 16 czerwiec 2021 11:45

Czy ja mogę zostać świętym?

Czy ja mogę zostać świętym? Takie pytanie zostało postawione przez uczniami klas 6a, 6d oraz 6e na lekcji religii w ramach przeprowadzonej w tym roku szkolnym innowacji pedagogicznej. Uczniowie na początku roku podzieli się na zespoły 3-4 osobowe, które każdego miesiąca prezentowały wylosowaną postać we wrześniu. Były to osoby, które…
środa, 16 czerwiec 2021 13:50

Proporczyk sportowy

Wyniki szkolnego konkursu plastycznego ,,Proporczyk sportowy".W dniach 10.05.2021r do 31.05.2021r. odbył się SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt „PROPORCZYK SPORTOWY”.Konkurs był przeznaczony dla wszystkich uczniów klas 4-7. Celem konkursu było kształcenie wyobraźni i inwencji twórczej uczniów oraz promowanie sportu ,aktywności fizycznej i dyscyplin sportowych.Prac konkursowych było bardzo dużo,a poziom prac bardzo wysoki. Cieszymy się…
środa, 19 maj 2021 09:02

WIOSNA, ACH TO TY!

6 maja odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „WIOSNA, ACH TO TY!”, w którym uczniowie z klas I, II i III zaprezentowali utwory polskich poetek i poetów.Raz jeszcze serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród książkowych.Organizatorki konkursu:Magdalena CwielongIzabela Suszek
Szanowni Państwo, od 11 do 13 maja 2021 r. rodzice uczniów zakwalifikowanych składają POTWIERDZENIE WOLI zapisu dziecka do Szkoły Podstawowej nr 51 w Poznaniu. Dokument do pobrania poniżej lub w portierni szkoły.- ZOBACZ LISTĘ - POTWIERDZENIE WOLI
poniedziałek, 10 maj 2021 16:52

Szkolne Konkursy Przyrodnicze

Szkolne Konkursy Przyrodnicze.
poniedziałek, 10 maj 2021 07:45

Zróbmy szum wokół wody

W bieżącym roku szkolnym klasa 3A bierze udział w projekcie edukacyjnym „Ciekawość - pierwszy stopień do wiedzy”. W ramach tego programu młodzi naukowcy podejmują wyzwania, które rozwijają logiczne myślenie, samodzielne dochodzenie do rozwiązań, wyciąganie logicznych wniosków, ale także współpracę w grupie oraz cierpliwość. Realizując temat „Moja Ziemia – mój dom”…
środa, 21 kwiecień 2021 10:25

Rocznica wybuchu powstania...

W poniedziałek 19 kwietnia 2021 r. przypada 78 rocznica wybuchu powstania w getcie warszawskim – największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej, a zarazem pierwszego powstania miejskiego w okupowanej Europie. Wraz z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN już po raz kolejny uczestniczymy w akcji edukacyjno-medialnej, tym razem zdalnie. Dlaczego…
środa, 21 kwiecień 2021 10:20

Zakwitły nasze krokusy!

Jesienią, gdy klasy I-VIII pracowały już z domów, nasi dzielni zerówkowicze realizowali "Projekt Krokus".
Strona 1 z 12